כיצד מומלץ לגייס עובדים טובים למפעל מתכת?

באתר זה תוכל לפרסם מודעות דרושים ואנחנו נשמח לעזור לך בחיפוש עובדים בתחום המתכת, הפלסטיק והגומי. ידוע כי לתעשייה זו נדבכים רבים המתבטאים הן בייצור, הן בתיקון והן בביצוע עבודות נקודתיות כמו רתכות או חיווט. בנוסף, התהליכים כולם מלווים בעבודה של מבקרי איכות אשר יבדקו את העבודה לפי שרטוטי וידווחו על באגים שונים בהליך הייצור.

אתר השמה לתחום אזוטרי

רבים מכם, אקדמאים ואנשי מקצוע, השתוקקתם במרוצת השנים לאתר דרושים מתחום המתכת ייחודי בו תוכלו להציע השמה לעובדים מיומנים. אחרי עשרות ניסיונות להציב מודעות באתרי ההשמה הכלליים: ניסיונות שנותרו ללא מענה ברובם המוחלט, כאן תוכלו להציב את אותן מודעות דרושים בתחום המתכת עם עניין רב. בשונה מאתרים אחרים אין צורך להסביר ולפרט: פשוט רשמו את שאתם צריכים ועובדים מיומנים יצרו אתכם קשר: מודעות כמו "דרושים מבלטנים", "מרכיבים/ות לעבודה אטרקטיבית", "כרסמים קונבנציונליים" או "מבקרי איכות XYZ למשרה מלאה" יתקבלו בברכה.

מציאת כוח אדם במהירות

זהו האתר היחיד בארץ שלא עוסק בקידום מפעל אחד על רעהו, אלא בקידום תחומי תעשיית הפלסטיק הגומי וקידום תחומי תעשיית המתכת  בכללותם. בעלי מפעלים מעידים כי פרסום מודעות דרושים בתחום המתכת באתר הניב להם תוצאות מהירות משחשבו. תוך ימים ספורים הם כבר מצאו מלחימים/ות, מרכיבים, מבלטנים, מפעילי מכונות CNC ותכנתי CNC ואפילו בעלי מקצוע בעלי זווית מדעית יותר כמו מטלורגיים.

עובדי מכונה מיומנים בהינף יד

כפי שצוין לעיל, מפעילי ציוד כבד כמו מפעילי/ות מכונות CNC, או מפעילי/ות מכונות SMT, וכן תכנתים, חרטים  קונבנציונליים וכרסמים קונבנציונליים ניתנים לאיתור בקלות באתר זה. רבים מכם פנו ישירות, ובצדק, לאקדמיות הגבוהות ללימוד הנדסת פלסטיקה בספיר, שנקר והטכניון וניסו לאתר מועמדים. היתרון באתר זה – שאינכם צריכים לטרוח לבצע את מסע הנדודים הזה. אנחנו כבר ריכזנו עבורכם את כל העובדים המלומדים והמיומנים שרק מחכים להתחיל לעבוד אצלכם. מפעילי/ות מכונות SMT נמצאים ממש בקליק על הלינק, תכנתי/ות מכונות CNC פתאום ייחשפו בפנייך בכמויות מפתיעות, וכן מרכיבים/ות שיענו למודעת דרושים בתחום המתכת והפלסטיקה ישמחו לספק לכם עבודה מקצועית.

עובדי כיוון מיומנים

ללא ספק, זהו אחד מסוגי העבודות החשובות ביותר במפעל שלך. כווני/ות CNC מיומנים אחראים ישירות על צורתן של המתכות שתבקש להפיק, ולכן חשוב לבחור בעובדים איכותיים אשר הוכיחו עצמם במקומות עבודה קודמים בתפקיד זה. באתר שלנו תוכל לפרסם מודעת דרושים בתחום המתכת גם עבור כווני/ות CNC ולזכות בפניות מצד מחפשים עבודה מצטיינים התחום המתכת ברחבי הארץ.

עבודה קונבנציונלית לצד עבודת מחשב

כידוע, בעידן המודרני, גם עבודה בתחום החריטה והכרסום עברה הליך מחשוב מתקדם, המתבטא בהצגת אותן מכונות כמכונות CNC. יחד עם זאת, אם יש בדרישתך גם עבודות על המכונות קונבנציונליות, באפשרותנו לאתר עבורך חרטים קונבנציונליים וכן כרסמים קונבנציונליים, שיעבדו לצד עובדים מהענף הידני המסורתי כמו רתכים ומסגרים.

עובדי מחקר לצד עובדי ייצור

אנו יודעים כי במפעל מצליח כשלך, יש צורך בשני סוגי העובדים הללו שיתרמו יחדיו למאמץ הייצור המשותף: לצד עובדים כמו רתכים, תכנתי/ות מכונות CNC ישנה גם דרישה לעובדי מלאכות עדינות כמו מלחימים/ות וחווטים.

במקביל, מודעה כמו "דרושים /ות בתחום המתכת" עשויה להכיל גם דרישת העסקת מטלורגיים /ות (מהנדסי/ותחומרים). (האחרונים הם מומחי מתכות המספקים ידע מדעי איכותי על הרכבן הכימי והשפעותיהן כתוצאה מביצוע פעולות). עבודתם לצד עובדי הייצור חשובה ומעלה את רמתו של כל מפעל.

וכמובן, בל נשכח כי ללא ידיהם העובדות והמיומנות של רתכים, מסגרים וחווטים/ות לא תתאפשר פעולת ייצור, וכי ייצור ברמה אחת מעל כולם - מצריכה גם העסקה של אנשי מדע.